Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

Profesjonalny dostawca sukien wieczorowych i ślubnych

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód
marki: Strumień
Ilość pracowników: 100~130
Coroczne wyprzedaże: 8000000-20000000
Rok założenia: 2000
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

profesjonalnych producentów sukien ślubnych i wieczorowych. Nasze fabryki mają ponad 10-letnie doświadczenie w tej branży. Dziś mamy profesjonalny zespół specjalizujący się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie. Mamy klientów w Europie, Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Australii i na Bliskim Wschodzie.


Nasze główne produkty, w tym suknie ślubne i wszelkiego rodzaju sukienki wizytowe, suknie wieczorowe, sukienki na przyjęcia, sukienki druhny, suknie dla mamy dla nowożeńców, sukienki dla dziewczynek itp. Używamy satyny pierwszej klasy, charmeuse, szyfonu, tafty, żorżety, organzy, tiulu i koronkowa tkanina.

Mamy 7 funkcjonalnych DPT. Są to R&D DPT, Manufacturing DPT. QC DPT, Kup DPT. Administracja DPT. Finanse DPT. I sprzedaż DPT. Mamy blisko 300 pracowników i 3000 metrów kwadratowych powierzchni fabryki. Nasza miesięczna zdolność produkcyjna może wynosić do 2000 sztuk sukien ślubnych i 10000 sztuk sukien wieczorowych. Wspierany przez kreatywny design, zaawansowany sprzęt i mocne zdolności produkcyjne.

Akceptujemy usługi OEM i ODM. Szukamy również agentów do naszych projektów. Jeśli chcesz zostać naszym agentem, prosimy o kontakt w celu szczegółowej komunikacji.

Nasza kultura polega na tym, że szczera współpraca, przyjazne relacje, wzajemne zaufanie, pełne wsparcie są podstawą naszego sukcesu, wysokiej jakości produktu, doskonałej obsługi, myślenia bardziej dla klientów, spełniania najnowszych potrzeb rynku jest kluczem do idealnego rozwoju sukienki.

Historia
Firma została założona w 2000 roku, po latach żmudnego pionierstwa i wspólnych wysiłków wszystkich pracowników, w alarmującym tempie rozwoju i budowy, jak do tej pory, ma ponad 200 pracowników i profesjonalny zespół projektowy 12, a także w marketingu globalnym.

Usługa
Nasze Usługi

Klienci będą bardzo szanowani. Wierzymy, że jakość jest kołem ratunkowym firmy.

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Dokładnie sprawdzamy przedmioty przed dostawą, potwierdzamy, że produkt jest idealny, dlatego możemy wysłać pocztą! Twoje szczęście jest dla mnie bardzo ważne! Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, zostaw nam pozytywną 5-gwiazdkową opinię, ponieważ zachęci nas to do dalszego rozwoju i poprawi nasz wizerunek sprzedaży.

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować Ci produkty i usługi najwyższej jakości.

(1) Ponad 10 lat doświadczenia w produkcji
(2) Gwarancja jakości: podwójnie sprawdzona przez QC
(3) Niskie MOQ, zaakceptuj OEM
(4) Bezpośrednio cena fabryczna
(5) Aktualizuj nowe style co tydzień
(6) Dostępny jest niestandardowy projekt.

Nasz zespół

Jako profesjonalny producent sukni ślubnych dostarczamy modę w doskonałej jakości, konkurencyjnej cenie i terminowej dostawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji modnej jesteśmy bardzo doceniani przez zagranicznych klientów, z Europy, Ameryki, Azji i innych części świata.

Ze względu na nasze wyróżniające się usługi, nasi klienci i kwoty sprzedaży rosną z roku na rok.

Musimy być wybitni!

1) Dość konkurencyjna cena. Nie jesteśmy wielką i niemałą fabryką, więc niższe koszty eksploatacji prowadzą do znacznie rozsądniejszej ceny niż inne.

2) Elastyczne zamówienie. Duże i małe zamówienia są mile widziane. MOQ to tylko 1 sztuk / styl.

3) Doskonała jakość. Od lat produkujemy odzież na rynek amerykański. Ścisła kontrola, kawałek po kawałku.

4) Terminowa dostawa. Nigdy nie odkładaj czasu dostawy.

5) Zespół sprzedaży. Nasi sprzedawcy zawsze starają się zapewnić satysfakcjonujące usługi.

Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się nawiązać długie i przyjazne relacje biznesowe z większą liczbą firm w kraju i za granicą. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.

Zespół Frbiz

    

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość