Dom O nas

Usługa

Profil firmy

O nas

11111

Jet Magnet Techonology Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą magnesów i montażu magnetycznego i systemów, obsługujących klientów w przemyśle lotniczym, produkcyjnym, wydobywczym, motoryzacyjnym, inżynieryjnym, elektronicznym, rzemieślniczym, terapeutycznym oraz innych gałęziach przemysłu od ponad 15 lat, zarówno w kraju i na arenie międzynarodowej. Produkty oferowane przez Jet Technology obejmują spiekany lub spajany magnes NdFeB, spiekany magnes SmCo, magnes AlNiCo, magnes ferrytowy, elastyczne magnesy i komponenty magnetyczne. Możemy również wykonywać specjalne magnesy lub komponenty magnetyczne, takie jak małe i dokładne części lub specjalne duże o różnych kształtach i rodzajach z dużą precyzją. Jet Magnet może dostarczyć rozwiązania dla projektów OEM lub ODM. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe produkty i usługi oraz pomóc osiągnąć sukces w Twojej firmie.

Polityka jakości i środowiska
Nie tylko wyposażone w zaawansowane i najnowocześniejsze urządzenia testowe, wszystkie nasze źródła wprowadziły i przeszły system certyfikacji jakości ISO9001 i ISO14000. Aby zaspokoić zapotrzebowanie ze strony branży motoryzacyjnej, źródła rozpoczęły działanie systemu zapewnienia jakości ISO / TS16949 i do tej pory uzyskały weryfikację od uznanej strony trzeciej. System zarządzania operacjami IQC, IPQC i OQC jest objęty każdym z naszych procesów.

Filozofia korporacyjna
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, satysfakcjonujące usługi są podstawą Jet Magnet do przetrwania w ostrej konkurencji.
 
Do obsługi firmy poprzez przestrzeganie zasady zorientowania na klienta
333333333
Zwiększenie konkurencyjności poprzez ciągłe doskonalenie usług
Aby dotrzymać obietnic naszych klientów i dostawców, aby osiągnąć cel, w którym wygrywają wygrane
Aby zbudować obraz Jet Magnet i zbudować własną rozpoznawalną markę
BS EN 1728-2001.pdf
BSEN1728-2001.pdf
ss
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Historia Fabryka zatrudnia namiętne, energiczny, pracowity i ciekawy intelektualnie ludzi, którzy mają interes w biznesie i historii. Nasz zespół obejmuje Biznesmenów, kreacji i archiwistów, którzy mają doświadczenie w innych agencji komunikacji marketingowej, korporacji, firm medialnych, instytucji kulturalnych i technologii oraz firm konsultingowych.

W 1998 Tech-Long jest oficjalnie założona w dniu 18 grudnia. W początkowych dniach powierzchnia jest mniejsza niż 40 arów, a personel jest mniejsza niż 100. Jej głównym produktem jest 5 galonów maszyna maszyna i napełniania wody do małej butelki. Jednak nasi pracowici Tech-Long pracownicy boją się bez trudu i pracy w dniu czele produkcji i nocy, wszystko to przyczynia się do naszego Tech-Long nową erę w.

W 2004 roku Zakład do wydmuchiwania dział i napełniania działem są najważniejsze zadania na ten rok. Pierwsza linia napełniania CSD oficjalnie wprowadzone na rynek w lipcu, a następnie z powodzeniem wszedł do eksploatacji w Guangdong Swire Coca Cola. Poza tym, mamy podpisane również inną linię CSD Hangzhou Coco Cola. Te kooperacje z Coco Cola otworzyła nową erę dla Tech-Long.

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd. Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

marki : Strumień

Ilość pracowników : 100~130

Coroczne wyprzedaże : 8000000-20000000

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość V Neck Suknie ślubne na sprzedaż dobra jakość V Neck Suknie ślubne na sprzedaż dobra jakość V Neck Suknie ślubne na sprzedaż