Dom Produktyjednoczęściowa suknia

Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość V Neck Suknie ślubne na sprzedaż
dobra jakość V Neck Suknie ślubne na sprzedaż
Opinie klientów
Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu

—— Filip

Życie to liść białego papieru, na którym każdy może napisać jedno lub dwa słowa.

—— Tong

Lubię te sukienki. Są tak beatuiful. Możesz mi powiedzieć?

—— Menażka

Dobre produkty, dobra obsługa, dobre Sourcing UIT Platforma do wytwarzania różnych rozmiarów butelek mleka, sos sojowy, żółty butelki wina butelki. różne

—— Michał

Dobre produkty, dobra obsługa, dobra platforma zaopatrzeniowa do produkcji różnych rozmiarów butelek na mleko, butelek z sosu sojowego, butelek z żółtym winem. różne

—— Steven

Dobre produkty, dobra obsługa, dobra platforma zaopatrzeniowa do produkcji różnych rozmiarów butelek na mleko, butelek z sosu sojowego, butelek z żółtym winem. różne

—— Steven

Im Online Czat teraz

Zhufeng ACI Młynek do piłek Power Saver DLT-QF11

Chiny Zhufeng ACI Młynek do piłek Power Saver DLT-QF11 dostawca

Duży Obraz :  Zhufeng ACI Młynek do piłek Power Saver DLT-QF11

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Zhufeng ACI Młynek do piłek Power Saver DLT-QF11

Parametry techniczne:

Zhufeng ACI Młynek do piłek Power Saver DLT-QF11

Przegląd produktów:

Zakres mocy: 45 kW ~ 132 kW

Efektywność oszczędzania energii: 10% do 40%

Zasada oszczędzania energii:

Młyny kulowe mokre (zakłady ceramiczne) oparte są na średnicy bębna i wymaganiach procesowych i produkcji do wyboru i konfiguracji, która obejmuje reduktor silnika (siły napędowej), sprzęg hydrauliczny, silnik pomocniczy, cewki hamulcowe, pasy, koła pasowe, rolki i tak dalej. Pierwotna kontrola ma przebiegać ze stałą prędkością, i tylko poprzez doświadczenie i test, aby zdecydować, co zrobić, ile czasu, to znaczy piłki, podczas uruchamiania dużej siły, trudno jest rozpocząć. Po wielu testach naszej firmy i podsumowaniu danych, opracowanych dla młyna kulowego ACI Ball Power Saver, różnych sekcji mocy serii DLT-QM i QM11.

Cztery aspekty oszczędzania energii:

(1) Tryb oszczędzania energii wykorzystuje funkcję łagodnego startu, aby zmniejszyć 4-7 razy prąd rozruchowy.

(2) Współczynnik mocy oszczędzania do 99% lub więcej, oryginalny współczynnik mocy silnika równy 80% lub mniej.

(3) Ponieważ różne produkty wymagają innej prędkości, a moc i prędkość kwadratu jest proporcjonalna, możemy ustawić różny czas i różne produkty wymaganą prędkość, klient może dowolnie ustawić lub wybrać (za pomocą procesora mikrokomputera do spełnienia).

(4) Mamy automatyczne śledzenie bieżącego prądu silnika, dostosowując w ten sposób odpowiednie napięcie wyjściowe i prąd, aby osiągnąć najlepszy ekonomiczny punkt pracy.

Według powyższych czterech punktów, zintegrowany efekt oszczędzania energii może osiągnąć ponad 10%, średnio do 15%, efekt jest bardzo znaczący. Różni się on od ogólnego inwertera, softstartera, kompensacji współczynnika mocy, który jest organiczną kombinacją tych trzech czynników, oraz pokonania trudności w rozpoczęciu idealnego połączenia czynników, takich jak nowoczesne przedsiębiorstwo z wyboru w przypadku energooszczędnych produktów ceramicznych.

Funkcje i funkcje:

1. Antystatyczne, przeciwprzepięciowe, błyskawice;

1. Młynek kulowy ACI dedykowany Power Saver, posiada wyjątkowe dynamiczne funkcje oszczędzania energii, energooszczędność w wysokości od 10% do 35%.

2. Wodoodporny, pyłoszczelny, antykorozyjny. Po zainstalowaniu specjalnego młyna kulowego Power Saver w rzeczywisty start łagodnego startu, uderzenie młyna kulowego na początku znacznie się zmniejszyło, pasek młyna kulowego i trwałość przekładni uległy znacznej poprawie.

3. Korzystanie z urządzenia, wpływ prądu startowego młyna kulowego i prądu roboczego są zmniejszone, nie spowoduje wahania napięcia sieci energetycznej i napięcia sieci w celu zmniejszenia poboru mocy innych urządzeń elektrycznych potknięcia i awarii zjawiska.

4. Specjalny Power Saver z młynem kulowym ACI zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed przeciążeniem, przeciążeniem, zwarciem i uziemieniem.

5. Łatwo ustawić czas frezowania i czas automatycznego wyłączenia, można również łatwo wybrać czas szlifowania.

6. Niskie inwestycje i wysokie zwroty. Wszystkie inwestycje można odzyskać w ciągu 5-12 miesięcy, oszczędzając energię elektryczną.

Specjalny moduł Power Saver do młynów kulowych ACI jest oparty na częstotliwości specjalnych usprawnień i aktualizacji oprogramowania, rozwoju zawodowego i produkcji przeznaczonego dla młyna kulowego Power Saver, który różni się od zwykłych falowników. Fabryka ceramiki w instalacji Prąd rozruchowy młyna kulowego ACI do uruchomienia młyna kulowego łatwy prąd rozruchowy może być kontrolowany poniżej prądu znamionowego. Tam

Szczegóły kontaktu
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: benchtest

Tel: +8612345678914

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)