Pekin Frbiz Electronic Co, Ltd.

Profesjonalny wieczór i suknie ślubne

Sklep: www.abc.com

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWomen Suknie ślubne

Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty

Orzecznictwo
dobra jakość Krótka impreza koktajlowa Dresse na sprzedaż
dobra jakość Krótka impreza koktajlowa Dresse na sprzedaż
Jest to fantastyczna platforma zaopatrzenia, taktowni obsługa i dobra jakość produktu

—— Filip

Życie to liść białego papieru, na którym każdy może napisać jedno lub dwa słowa.

—— Tong

Lubię te sukienki. Są tak beatuiful. Możesz mi powiedzieć?

—— Menażka

Dobre produkty, dobra obsługa, dobre Sourcing UIT Platforma do wytwarzania różnych rozmiarów butelek mleka, sos sojowy, żółty butelki wina butelki. różne

—— Michał

Dobre produkty, dobra obsługa, dobra platforma zaopatrzeniowa do produkcji różnych rozmiarów butelek na mleko, butelek z sosu sojowego, butelek z żółtym winem. różne

—— Steven

Dobre produkty, dobra obsługa, dobra platforma zaopatrzeniowa do produkcji różnych rozmiarów butelek na mleko, butelek z sosu sojowego, butelek z żółtym winem. różne

—— Steven

Im Online Czat teraz

Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty

Chiny Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty dostawca
Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty dostawca Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty dostawca

Duży Obraz :  Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: After the emperor
Numer modelu: KN1108-6

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: bargaining
Szczegóły pakowania: Praca 5 dni
Czas dostawy: 100
Zasady płatności: L / C, D / A
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Składnik: Poliester na siatce nylonowej Próbki: Tkanina koronkowa w swobodnym formacie A4
Szerokość: 120 CM / 47 cali Kolor: Biały

Pure white ladies to elegancka hafty w kwiaty

Przewód z wielu kolorowych koronek :

Technika haftowania, która jest szeroko stosowana w różnych kolorowych wydrukach hafciarskich, haftowana powierzchnia z jednolitą, bogatą akupunkturą, szycie drobnych, jaskrawych kolorów w odzieży i innych zastosowaniach. Wielobarwna haftowana tkanina z koronki zmienia kolor, jest również bogata, z szeregiem linii haftu, poprzez nakładanie różnych kolorowych nici hafciarskich, zestawienie, oszałamiające imponujące efekty kolorystyczne Huahua. W szczególności, ścieg trokaru, aby pokazać najbardziej subtelne zmiany w kolorze wzoru, głębie kolorów zbieżności, z tradycyjnym chińskim renderingiem malarskim.

Lekka i przejrzysta tekstura, nadająca eleganckie i tajemnicze wrażenia artystyczne, jest szeroko stosowana w odzieży damskiej, z ubrań osobistych jest bardziej słodka i seksowna, z grubej i pulchnej tkaniny koronki, z miękkim w dotyku i tekstury, dobrej elastyczności, lekkim i bez nacisku, stabilność wymiarowa, wygoda noszenia, styl koloru jest bardzo różnorodny, może dawać różne wizualne i sensoryczne przyjemności.

Dlaczego warto wybrać producenta koronki Cheerslife:

Cheerslife przestrzega zasady "wysokiej jakości wyrobów koronkowych, rozsądnych cen i dobrej obsługi" zasadą i celem, uroczystym poświęceniem się naszym klientom:

Po pierwsze, Cheerslife Group Ltd. gwarantuje, że produkty wytwarzane przez fabrykę są ściśle wykonywane zgodnie z odpowiednimi normami krajowymi, a niewykwalifikowane produkty nigdy nie opuszczą fabryki.

Po drugie, okres gwarancji jakości produktu firmy wynosi trzy miesiące. W okresie gwarancji użytkownik ma zastrzeżenia do jakości produktów, firma zgłosiła uwagi w ciągu 24 godzin i jest odpowiedzialna za wadliwe wycofanie produktu, bezpłatną wymianę lub zwrot pieniędzy zgodnie z ceną zakupu; Okres gwarancji, użytkownik ma zastrzeżenia do jakości produktów, firma zgłosiła uwagi w ciągu 48 godzin i jest odpowiedzialna za wymianę wadliwych produktów zapłaconych.

Wielobarwna tkanina koronkowa Zasada działania:

Większość nowoczesnych hafciarek jest sterowana komputerowo i specjalnie zaprojektowana do haftu. Hafciarki przemysłowe i handlowe oraz kombinowane maszyny do haftowania wyposażone są w system hoopowania lub oprawy, który utrzymuje napiętą powierzchnię tkaniny pod igłą do szycia i przesuwa ją automatycznie, aby utworzyć wzór z zaprogramowanego cyfrowego wzoru haftu.

Maszyna wieloigłowa może składać się z wielu głowic szyjących. Maszyna taka może mieć 20 lub więcej głowic, z których każda składa się z 15 lub więcej igieł. Każda głowica może jednocześnie uszyć ten sam wzór na osobnym stroju. Multi-igłowe maszyny przemysłowe są na ogół gwintowane przed uruchomieniem projektu i nie wymagają ponownego gwintowania. Te maszyny wymagają od użytkownika wprowadzenia poprawnej sekwencji zmiany koloru przed rozpoczęciem haftowania. Niektórzy mogą automatycznie przycinać i zmieniać kolory. Głowica jest zwykle zdolna do wytwarzania wielu efektów specjalnych tkanin, w tym haftu satynowego, haftu łańcuszkowego, cekinów, aplikacji i kutego.

Specyfikacje wielu kolorowych koronek :

Produkt Pozycja QA10775
Materiał poliester na siatce nylonowej
Kolor dowolny kolor
Nazwa handlowa Cheerslife
MOQ 200Y
Czas dostawy 1-2 tygodnie
Termin płatności T / T; L / C ...... itd

Zastosowanie wielowarstwowych koronek :

Wielobarwna tkanina koronkowa, najbardziej podstawowa, to haft kolorystyczny linii, kolor wybrany zwykle na kartę koloru pantone. Możesz DIY kolor i projekt, mamy profesjonalnych projektantów, aby zaoferować optymalne sugestie. Zastosowanie tkaniny koronkowej wielobarwnej jest bardzo szerokie, niemal pokrywające cały przemysł włókienniczy, wszystkie tkaniny można dodać do niektórych pięknych elementów koronkowych, tkanina z koronki jest bardzo cienka, nawet jeśli istnieje wielowarstwowa konstrukcja, która nie będzie czuła się ciężka , A cienka doda świeżości szykowności, a koronkowe wzory tkanin mogą nie tylko stworzyć słodki zmysł, możesz również stać się bardzo sexy, wyjątkowy i różnorodny, jest szeroko stosowany w damskiej odzieży, z osobistymi ubraniami jest bardziej słodka i seksowna , stosowane jako zasłony mogą być instalowane w salonie, sypialni itp. Aby nadać blasku, ale również mogą być używane jako dekoracja pościeli.

hafty w kwiaty wielobarwne koronki tkaniny do sukni ślubnej z kwiatów koronki jest popularny na całym świecie w ponad 30 krajach

Szczegóły kontaktu
Beijing Frbiz Electronic Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: benchtest

Tel: +8612345678914

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)